EFCEGroup - kredyt gotówkowy na 10 lat

Eurofinance Group Polands Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Raszyńskiej 15/8, 02-028 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. Poznań - Nowe Miasto I Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000539990, posiadający NIP 781-19-05-193 oraz kapitał zakładowy w wysokości 250 000.00 zł w całości wpłacony.

Eurofinance Group

Zwrot prowizji

Reklamacje

Dział prawny

Raporty AGRO rolnicze

Blog AGRO

Regulamin serwisu

Polityka cookies serwisu

Nowe firmy

Strona Główna

Kredyty dla Rolników

Kredyty dla mikrofirm

Kredyty dla małych firm

Kredyty dla średnich firm

Kredyty dla dużych firm

Kredyty gotówkowe

Kontakt

Kredyt skupowy

Szybki kredyt skupowy

Kredyt skupowy progres

Kredyt skupowy agro expres

Limit na zakup bydła

Kredyt inwestycyjny agro

Kredyt inwestycyjny na OZE

Kredyt na maszyny rolnicze

Pożyczka na dowolny cel

Kredyt konsolidacyjny AGRO

Linia RR dla Rolnika

Linia Z dla Rolnika

Linia MRcsk dla Rolnika

Pożyczka leasingowa dla AGRO

Multileasing dla Rolnika

Kredyt obrotowy z Gwarancją FGR

Linia K01 dla Rolnika

Linia K02 dla Rolnika

O Nas

Informacje prawne

Infolinia dla Klientów

Aktualności

Kredyty rolnicze

Mapa strony

© 2021 Eurofinance Group Poland Sp. z o.o.

Polityka prywatności

RODO

Nota prawna

Dla telefonów stacjonarnych:

Dla telefonów komórkowych:

Centrum obsługi Klienta.

Infolinia Eurofinance Group czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00.

Koszt połączenia według stawki operatora.

+22 428 37 70

+48 787 566 662

oddział banku
Kredyt gotówkowy na 10 lat
Kredyt gotówkowy na 10 lat

Placówki i oddziały

Napisz wiadomość

Kredyt gotówkowy na 10 lat
kredyt gotówkowy
25 kwietnia 2022
  Kredyt gotówkowy na 10 lat to finansowanie dla Klientów, którzy pożyczają wysoką kwotę kredytu. Wydłużony okres kredytowania, zmniejszy miesięczną ratę kredytu, a dzięki temu zaciągnięte zobowiązanie nie nadwyręży domowego budżetu. Poniżej omówimy jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę oraz odpowiemy, jaka jest maksymalna kwota kredytu gotówkowego na 10 lat. Kredyt gotówkowy to produkt finansowy, który cieszy się dużą popularnością wśród kredytobiorców. Środki z kredytu gotówkowego, przeznaczyć można na dowolny
22 marca 2022
Refinansowanie kredytu to spłata kredytów, które posiadamy i zastąpienie ich nowym kredytem w innym Banku. Refinansowanie kredytu to usługa, której głównym celem jest obniżenie kosztów posiadanych kredytów i przeniesienie ich do innego Banku. Usługa refinansowania jest popularna wśród Klientów firmowych czy klientów indywidualnych, natomiast jest stosunkowo nowym produktem w firmach parabankowych i pewnie dlatego jest jeszcze mało znana wśród pożyczkobiorców, którzy zaciągają tzw. chwilówki przez internet. Poprzez refinansowanie kredytu można
15 marca 2022
Kredyt firmowy – stopy procentowe Rok 2022 przyniósł znaczące zmiany względem gospodarki i rynku finansowego. Obserwujemy podwyższenie stóp procentowych oraz wysoki wskaźnik inflacji. Jest to pokłosie m.in. paniki covidowej, podczas której to, złamano łańcuchy dostaw, a przy tym zasilono gospodarkę gigantyczną ilością waluty. Powyższe działania mogą mieć długofalowy wpływ na sytuację gospodarczą, nie tylko w Polsce ale i na całym świecie. W rozsądnym zarządzaniu walutą, tak aby utrzymać siłę nabywczą

AKTUALNOŚCI

kredyt gotówkowy

Infolinia: +48 787 566 662

ubezpieczenia rolnicze

Klient Indywidualny

Mikro Firmy

Małe Firmy

Średnie Firmy

Duże Firmy

AGRO Firmy

Kredyty dla Rolników

 

 

Kredyt gotówkowy na 10 lat to finansowanie dla Klientów, którzy pożyczają wysoką kwotę kredytu. Wydłużony okres kredytowania, zmniejszy miesięczną ratę kredytu, a dzięki temu zaciągnięte zobowiązanie nie nadwyręży domowego budżetu. Poniżej omówimy jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę oraz odpowiemy, jaka jest maksymalna kwota kredytu gotówkowego na 10 lat.

 

Kredyt gotówkowy to produkt finansowy, który cieszy się dużą popularnością wśród kredytobiorców. Środki z kredytu gotówkowego, przeznaczyć można na dowolny cel. Zaciągnięty kredyt przeznaczyć można m.in. na remont domu lub mieszkania, zakup samochodu, wyjazd zagraniczny, leczenie, inwestycja w fotowoltaikę – jest mnóstwo sposobów wykorzystania środków. Kredyt gotówkowy wyróżnia się, również przystępnym procesem kredytowym na uproszczonych zasadach oraz z minimalnym nakładem formalności. W ostatnim czasie pojawiła się również oferta kredytu gotówkowego online - wszystkie sprawy z kredytem załatwisz przez internet. Sprawdzamy najlepsze oferty!

 

 

 

Czy uzyskam w Banku kredyt gotówkowy na 10 lat?

 

Banki stają się coraz bardziej nowoczesne, co idzie w parze z dopasowaniem oferty do różnych grup odbiorców. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych środków na cel dowolny, to dobrym rozwiązaniem okazać się może kredyt gotówkowy. Na jaki okres można rozłożyć spłatę kredytu? Banki oferują kredyty gotówkowe na maksymalny okres finansowania do 10 lat. Jeżeli chcielibyśmy pozyskać dodatkowe środki na okres 15 lub 20 lat, Bank wymagałby dodatkowego zabezpieczenia w postaci np. nieruchomości.  Długim okresem finansowania cechuje się kredyt hipoteczny lub pożyczka hipoteczna, których zabezpieczeniem jest nieruchomość poprzez ustanowienie wpisu hipoteki na rzecz banku do księgi wieczystej. W przypadku pożyczki gotówkowej, kredytu gotówkowego czy kredytu gotówkowego dla seniora, bez zabezpieczeń rzeczowych, maksymalny okres finansowania to 120 miesięcy.

 

 

Sprawdź nasze kredyty dla Klientów indywidualnych:

 

EFCEGroup - kredyty gotówkowe i hipoteczne

 

 

 

Kto może ubiegać się o kredyt gotówkowy na 10 lat?

 

Kredytobiorca wnioskujący o kredyt gotówkowy na 10 lat powinien być pełnoletni, wykazywać stałe źródło dochodu oraz posiadać Pesel. To podstawowe warunki, które należy spełnić, aby ubiegać się o kredyt gotówkowy.

 

Ważne kryteria, które należy spełnić:

 

  • zdolność kredytowa – pożyczkodawca, który analizuje wniosek kredytowy, sprawdza wysokość zarobków przyszłego kredytobiorcy, źródło dochodów, miesięczne wydatki związane z utrzymaniem, wysokość miesięcznych rat wynikających ze zobowiązań kredytowych, liczbę osób w gospodarstwie domowym oraz inne czynniki, które mogą wpłynąć na zdolność kredytową lub jej brak. Odpowiednio wysoka zdolność kredytowa pozwala zaciągnąć kredyt na 10 lat. Sprawdź swoją zdolność kredytową razem z nami wypełniając formularz kontaktowy - oddzwonimy tego samego dnia;

 

  • historia kredytowa – przyszły kredytobiorca, który chce zaciągnąć kredyt na 10 lat, musi być wiarygodnym Klientem. Powinien posiadać pozytywną historię kredytową w BIK (Biuro Informacji Kredytowej), nie powinien zalegać z płatnościami zobowiązań. Kredytobiorca nie może widnieć w bazach typu KRD (Krajowy Rejestr Długów) ani nie może mieć zajęć komorniczych na koncie. Posiadasz negatywną historię w BIK? Pomożemy poprawić Twoją punktację kredytową.

 

  • dodatkowe zabezpieczenie kredytu – jeżeli chcemy pozyskać z Banku wysoką kwotę kredytu np. 400 tys. Kredytodawca może wymagać dodatkowych zabezpieczeń m.in. ruchomość (zastaw rejestrowy) lub nieruchomość (ustanowienie hipoteki). W takim przypadku warto skorzystać z oferty dwóch Banków w tym samym czasie, jeżeli pozwala na to nasza zdolność kredytowa.

 

 

 

Oferta kredytu gotówkowego na 10 lat

 

Kredyt gotówkowy to finansowanie niecelowe, a więc pożyczkę na 10 lat możesz przeznaczyć na dowolny cel. Bank nie sprawdza na co zostały przeznaczone środki z kredytu.  Niektóre Banki mogą udzielić kredytu na 10 lat tylko swoim Klientom, tzn. kredytobiorcom, którzy posiadają rachunek osobisty w danym Banku. Na korzystne warunki tzn. niskie oprocentowanie kredytu oraz niskie koszty poboczne finansowania, mogą liczyć Klienci, którzy posiadają poprawą punktację w BIK. W wielu przypadkach, kredyt na 10 lat można uzyskać online - bez wychodzenia z domu. Chcesz omówić swoją sprawę nie wychodząc z domu? Porozmawiaj na czacie z e-doradcą Eurofinance Group. 

 

 

       CZAT ONLINE       

 

 

Maksymalna kwota kredytu gotówkowego na 10 lat

 

Maksymalna kwota kredytu gotówkowego na 10 lat to finansowanie rzędu 200 - 300 tys. zł. w zależności od danego Banku i jego polityki udzielania kredytów, ratingu Klienta oraz zdolności kredytowej. Wyższe kwoty finansowania wymagają zabezpieczenia rejestrowego lub zabezpieczeń rzeczowych w postaci wpisu hipoteki na rzecz Banku na danej nieruchomości.

 

 

Ubezpieczenie kredytu gotówkowego na 10 lat

 

Ubezpieczenie przy kredycie gotówkowym nie jest wymagane. Jest to rodzaj dodatkowego zabezpieczenia, które może wpływać na ostateczną ofertę finansowania. Skorzystanie z dodatkowej polisy, wiąże się z obniżeniem kosztów kredytu m.in. prowizji za udzielenie finansowania czy niższym oprocentowaniem kredytu. Czasami warto rozważyć wykupienie polisy - być może wtedy Bank bardziej przychylnie rozpatrzy wniosek kredytowy oraz przedstawi korzystniejszą ofertę kredytu.

 

 

 

Jak wziąć kredyt gotówkowy na 10 lat? Poradnik

 

Procedura udzielenia kredytu gotówkowego:

 

  • wybór oferty – na samym początku, warto przeanalizować dostępne oferty kredytu gotówkowego na 10 lat, pod względem wysokości finansowania, oprocentowania kredytu oraz wymagań Banku udzielającego taki kredyt. Warto posiłkować się informacjami zamieszczonymi w internecie lub skorzystać z rankingów kredytowych czy porównywarek online. Warto natomiast zwrócić uwagę (korzystając z rankingów i porównywarek), że przedstawiona oferta nie jest dopasowana do naszej sytuacji oraz może znacząco różnić się od tej w Banku. Proponujemy skorzystanie z dedykowanej platformy kredytowej w firmie Eurofinance Group - porównamy ofertę z każdego Banku, obliczymy koszt kredytu i oprocentowanie, wykonamy analizę zdolności kredytowej oraz pomożemy wybrać najkorzystniejszą ofertę finansowania. Wystarczy odwiedzić nasz wybrany oddział lub skontaktować się online wypełniając formularz.

 

  • skompletowanie dokumentów – w przypadku wnioskowania o kredyt Bank wymaga przedstawienia dokumentów potwierdzających tożsamość oraz sytuację finansową Klienta. Banki akceptują zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach, decyzje o przyznaniu emerytury/renty, czasami wymagają wyciągów z konta za 3 lub 6 ostatnich miesięcy.

 

  • wniosek o kredyt gotówkowy – wypełniając wniosek kredytowy należy podać imię i nazwisko, adres, numer PESEL i numer dokumentu tożsamości, dokładnie uzupełnić pola związane z otrzymywaniem wynagrodzenia (wysokość wynagrodzenia, nazwę i adres pracodawcy), podać miesięczne koszty związane z utrzymaniem oraz miesięczne płatności związane z obsługą zobowiązań finansowych np. kredytów oraz podać liczbę osób na utrzymaniu, Do wniosku należy dodać odpowiednie załączniki m.in. zaświadczenie o wynagrodzeniu z zakładu pracy. Wniosek kredytowy można złożyć online lub w oddziale Banku.

 

  • decyzja kredytowa Banku – po przeanalizowaniu przez Bank wnioski m.in. zdolności kredytowej. sytuacji majątkowej Klienta oraz punktacji w Bik Bank wyda decyzję kredytową. W zależności od powyższych parametrów, decyzja może być pozytywna lub odmowna. Na decyzję odnośnie kredytu gotówkowego nie powinniśmy czekać dłużej niż do 2 dni roboczych (w procesie uproszczonym).

 

  • umowa kredytowa – po otrzymaniu pozytywnej decyzji następuje podpisanie umowy kredytowej. Podpisanie umowy kredytowej może nastąpić w wybranym oddziale Banku, online przez moduł do konta Bankowego lub mobilną aplikację Banku kredytującego.

 

 

 

Ile kosztuje kredyt gotówkowy na 10 lat? Kalkulator

 

Wiele Banków proponuje kredyt na 10 lat. Niektóre oferty są atrakcyjniejsze dla Klienta pod względem kosztów kredytu oraz maksymalnej kwoty finansowania. Kredytobiorcy, których interesuje najtańszy kredyt gotówkowy na 10 lat mogą skorzystać z usług profesjonalnego pośrednika. Dzięki dedykowanej platformie kredytowej, szczegółowo określimy wysokość kwoty kredytu, oprocentowanie, obliczymy zdolność kredytową oraz przeprowadzimy zdalny proces kredytowy online. Poniższe zestawienie określa koszt kredytu w różnych wariantach, rozłożone na 10 lat.

 

EFCEGroup - koszt kredytów gotówkowych

Jak widać na powyższej symulacji, przy kwocie 30 tys. zł. w kredycie gotówkowym, najkorzystniej wypada Alior Bank, a później Bank Pekao S.A. Przy kwocie kredytu rzędu 50 tys. zł. znowu przoduje Alior Bank, a na drugim miejscu plasuje się Bank Pekao S.A. Natomiast przy kredycie gotówkowym w kwocie 100 tys. zł. najkorzystniej wypada Bank Pekao S.A. a na drugim miejscu wypada BNP Paribas.

 

 

Jeżeli chcesz poznać ofertę kredytu gotówkowego lub kredytu hipotecznego, to sprawdź naszą stronę internetową dotyczącą kredytów dla Klientów Indywidualnych:

 

 

   kredyty gotówkowe i hipoteczne   

Kredyt Gotówkowy na 10 lat - oferta Banków i Opinie

25 kwietnia 2022

KONTAKT

BLOG

CZAT

KONTA BANKOWE

FINANSOWANIE

DOFINANSOWANIA

UBEZPIECZENIA

KREDYTY Z ARIMR

Strona główna

Blog

kredyt gotówkowy

Autor: Eurofinance Group

kredyt gotówkowy

Finanse

najnowsze wpisy

finansowanie

twojego Biznesu.

kredyt gotówkowy

SPRAWDŹ

KONTAKT

BLOG

CZAT

Finansowanie

Blog finansowy

25 kwietnia 2022
  Kredyt gotówkowy na 10 lat to finansowanie dla Klientów, którzy pożyczają wysoką kwotę kredytu. Wydłużony okres kredytowania, zmniejszy miesięczną ratę kredytu, a dzięki temu zaciągnięte zobowiązanie nie nadwyręży domowego budżetu. Poniżej omówimy jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę oraz odpowiemy, jaka jest maksymalna kwota kredytu gotówkowego na 10 lat. Kredyt gotówkowy to produkt finansowy, który cieszy się dużą popularnością wśród kredytobiorców. Środki z kredytu gotówkowego, przeznaczyć można na dowolny
22 marca 2022
Refinansowanie kredytu to spłata kredytów, które posiadamy i zastąpienie ich nowym kredytem w innym Banku. Refinansowanie kredytu to usługa, której głównym celem jest obniżenie kosztów posiadanych kredytów i przeniesienie ich do innego Banku. Usługa refinansowania jest popularna wśród Klientów firmowych czy klientów indywidualnych, natomiast jest stosunkowo nowym produktem w firmach parabankowych i pewnie dlatego jest jeszcze mało znana wśród pożyczkobiorców, którzy zaciągają tzw. chwilówki przez internet. Poprzez refinansowanie kredytu można
15 marca 2022
Kredyt firmowy – stopy procentowe Rok 2022 przyniósł znaczące zmiany względem gospodarki i rynku finansowego. Obserwujemy podwyższenie stóp procentowych oraz wysoki wskaźnik inflacji. Jest to pokłosie m.in. paniki covidowej, podczas której to, złamano łańcuchy dostaw, a przy tym zasilono gospodarkę gigantyczną ilością waluty. Powyższe działania mogą mieć długofalowy wpływ na sytuację gospodarczą, nie tylko w Polsce ale i na całym świecie. W rozsądnym zarządzaniu walutą, tak aby utrzymać siłę nabywczą

AKTUALNOŚCI

Eurofinance Group Polands Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Raszyńskiej 15/8, 02-028 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. Poznań - Nowe Miasto I Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000539990, posiadający NIP 781-19-05-193 oraz kapitał zakładowy w wysokości 250 000.00 zł w całości wpłacony.

Eurofinance Group

Zwrot prowizji

Reklamacje

Dział prawny

Raporty AGRO rolnicze

Blog AGRO

Regulamin serwisu

Polityka cookies serwisu

Strona Główna

Kredyty dla Rolników

Kredyty dla mikrofirm

Kredyty dla małych firm

Kredyty dla średnich firm

Kredyty dla dużych firm

Kredyty gotówkowe

Kontakt

Kredyt skupowy

Szybki kredyt skupowy

Kredyt skupowy progres

Kredyt skupowy agro expres

Limit na zakup bydła

Kredyt inwestycyjny agro

Kredyt inwestycyjny na OZE

Kredyt na maszyny rolnicze

Pożyczka na dowolny cel

Kredyt konsolidacyjny AGRO

Linia RR dla Rolnika

Linia Z dla Rolnika

Linia MRcsk dla Rolnika

Pożyczka leasingowa dla AGRO

Multileasing dla Rolnika

Kredyt obrotowy z Gwarancją FGR

Linia K01 dla Rolnika

Linia K02 dla Rolnika

O Nas

Informacje prawne

Infolinia dla Klientów

Aktualności

Kredyty rolnicze

Mapa strony

© 2021 Eurofinance Group Poland Sp. z o.o.

RODO

Nota prawna

Dla telefonów stacjonarnych:

Dla telefonów komórkowych:

Centrum obsługi Klienta.

Infolinia Eurofinance Group czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00.

Koszt połączenia według stawki operatora.

+22 428 37 70

+48 787 566 662

Szybki kredyt skupowy bez zabezpieczeń
Finansowanie skupowe na zboża i kukurydzę
Zakup zboża i kukurydzy kredytem skupowym

Placówki i oddziały

Napisz wiadomość

Kredyt na skup kukurydzy

Do góry

Kredyt skupowe dla branży rolnej
Kredyty skupowe i inwestycyjne

Znajdź nas na:

Kredyt na skup płodów rolnych
kredyty skupowe dla firm
finansowanie skupowe dla firm
finansowanie skupowe

Mikro Firmy

Małe Firmy

Średnie Firmy

Duże Firmy

AGRO Firmy