kredyt dla firm

Eurofinance Group Polands Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Raszyńskiej 15/8, 02-028 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. Poznań - Nowe Miasto I Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000539990, posiadający NIP 781-19-05-193 oraz kapitał zakładowy w wysokości 250 000.00 zł w całości wpłacony.

Eurofinance Group

Zwrot prowizji

Reklamacje

Dział prawny

Raporty AGRO rolnicze

Blog AGRO

Regulamin serwisu

Polityka cookies serwisu

Nowe firmy

Strona Główna

Kredyty dla Rolników

Kredyty dla mikrofirm

Kredyty dla małych firm

Kredyty dla średnich firm

Kredyty dla dużych firm

Kredyty gotówkowe

Kontakt

Kredyt skupowy

Szybki kredyt skupowy

Kredyt skupowy progres

Kredyt skupowy agro expres

Limit na zakup bydła

Kredyt inwestycyjny agro

Kredyt inwestycyjny na OZE

Kredyt na maszyny rolnicze

Pożyczka na dowolny cel

Kredyt konsolidacyjny AGRO

Linia RR dla Rolnika

Linia Z dla Rolnika

Linia MRcsk dla Rolnika

Pożyczka leasingowa dla AGRO

Multileasing dla Rolnika

Kredyt obrotowy z Gwarancją FGR

Linia K01 dla Rolnika

Linia K02 dla Rolnika

O Nas

Informacje prawne

Infolinia dla Klientów

Aktualności

Kredyty rolnicze

Mapa strony

© 2021 Eurofinance Group Poland Sp. z o.o.

Polityka prywatności

RODO

Nota prawna

Dla telefonów stacjonarnych:

Dla telefonów komórkowych:

Centrum obsługi Klienta.

Infolinia Eurofinance Group czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00.

Koszt połączenia według stawki operatora.

+22 428 37 70

+48 787 566 662

oddział banku
kredyt dla firm
kredyt dla firm

Placówki i oddziały

Napisz wiadomość

kredyt dla firm
kredyt dla firm
25 kwietnia 2022
  Kredyt gotówkowy na 10 lat to finansowanie dla Klientów, którzy pożyczają wysoką kwotę kredytu. Wydłużony okres kredytowania, zmniejszy miesięczną ratę kredytu, a dzięki temu zaciągnięte zobowiązanie nie nadwyręży domowego budżetu. Poniżej omówimy jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę oraz odpowiemy, jaka jest maksymalna kwota kredytu gotówkowego na 10 lat. Kredyt gotówkowy to produkt finansowy, który cieszy się dużą popularnością wśród kredytobiorców. Środki z kredytu gotówkowego, przeznaczyć można na dowolny
22 marca 2022
Refinansowanie kredytu to spłata kredytów, które posiadamy i zastąpienie ich nowym kredytem w innym Banku. Refinansowanie kredytu to usługa, której głównym celem jest obniżenie kosztów posiadanych kredytów i przeniesienie ich do innego Banku. Usługa refinansowania jest popularna wśród Klientów firmowych czy klientów indywidualnych, natomiast jest stosunkowo nowym produktem w firmach parabankowych i pewnie dlatego jest jeszcze mało znana wśród pożyczkobiorców, którzy zaciągają tzw. chwilówki przez internet. Poprzez refinansowanie kredytu można
15 marca 2022
Kredyt firmowy – stopy procentowe Rok 2022 przyniósł znaczące zmiany względem gospodarki i rynku finansowego. Obserwujemy podwyższenie stóp procentowych oraz wysoki wskaźnik inflacji. Jest to pokłosie m.in. paniki covidowej, podczas której to, złamano łańcuchy dostaw, a przy tym zasilono gospodarkę gigantyczną ilością waluty. Powyższe działania mogą mieć długofalowy wpływ na sytuację gospodarczą, nie tylko w Polsce ale i na całym świecie. W rozsądnym zarządzaniu walutą, tak aby utrzymać siłę nabywczą

AKTUALNOŚCI

kredyt dla firm

Infolinia: +48 787 566 662

ubezpieczenia rolnicze

Klient Indywidualny

Mikro Firmy

Małe Firmy

Średnie Firmy

Duże Firmy

AGRO Firmy

Kredyty dla Rolników

 

Kredyt dla firm - rodzaje kredytów

 

Zaciągnięcie kredytu firmowego, w wielu przypadkach może rozwiązać problem z płynnością finansową oraz sprawić, że Twoje przedsiębiorstwo nabierze potencjału rozwojowego. Kredyt dla firm może nie tylko wspomóc płynność finansową przedsiębiorstwa, ale również pomoże zrealizować cele inwestycyjne, które przełożą się na zwiększenie wartości firmy. Dobrze wykorzystane środki z Banku, mogą przyspieszyć rozwój firmy oraz zapewnić bezpieczeństwo działalności gospodarczej. Dzięki pożyczkom firmowym, możesz zrealizować zakup maszyn i urządzeń produkcyjnych, założyć biuro lub pokryć wynagrodzenie dla pracowników. Jest wiele możliwości finansowania oraz wiele rodzajów kredytów firmowych. W poniższym artykule, chcielibyśmy poszerzyć Państwa wiedzę na temat kredytów firmowych oraz wskazać jakie finansowanie będzie najkorzystniejszym rozwiązaniem w danej sytuacji.

 

 

Kredyt dla firm - jaki kredyt wybrać?

 

Spis treści:

 

1. Jakie są rodzaje kredytów dla firm?

    1.a.  Najczęściej spotykane kredyty dla firm:

 

1.1.  Kredyt obrotowy

1.2.  Kredyt inwestycyjny

1.3.  Kredyt pomostowy

1.4.  Kredyt w rachunku bieżącym

1.5.  Kredyt technologiczny

1.6.  Kredyt konsolidacyjny

1.7.  Kredyt hipoteczny dla firm

1.8.  Kredyt skupowy 

1.9.  Podsumowanie artykułu

 

 

 

Kredyt dla firm to rozbudowany segment produktów finansowych. Istnieje wiele różnego rodzaju kredytów firmowych. Jedne doskonale sprawdzają się podczas odroczonych terminów płatności, natomiast inne służą do finansowania celów inwestycyjnych działalności gospodarczej. Tak samo istnieje wiele Banków na rynku polskim, które specjalizują się w obsłudze różnego segmentu Klientów, począwszy od Klientów prywatnych, poprzez Klientów firmowych, a kończąc na finansowaniu Klientów Instytucjonalnych. To nasze preferencje powinny decydować, jaki Bank wybieramy oraz jakim finansowaniem jesteśmy zainteresowani. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy artykuł, który przybliży rynek międzybankowy - mamy nadzieję, że informacje zawarte w artykule, pomogą wybrać najtańszy i najkorzystniejszy kredyt dla firm.

 

 

 

Najczęściej spotykane kredyty firmowe

 

      Kredyt obrotowy

      Kredyt inwestycyjny

      Kredyt pomostowy

      Kredyt w rachunku bieżącym

      Kredyt technologiczny

      Kredyt konsolidacyjny

      Kredyt hipoteczny

      Kredyt skupowy 

      Kredyt gotówkowy - klienci prywatni

      Pożyczki prywatne

 

 

kredyt dla firm

 

 

Przeznaczenie kredytów firmowych jest różne. Kredyt obrotowy czy limit w rachunku można przeznaczyć na finansowanie wydatków związanych z prowadzeniem bieżącej działalności gospodarczej Twojego przedsiębiorstwa. Kredyty inwestycyjne to finansowanie celowe, które ma na celu pokrycie wydatków związanych z prowadzonymi inwestycjami np. budową lub modernizacją nieruchomości firmowej. Poniżej dowiesz się jakie są rodzaje kredytów firmowych oraz na jakie cele takie finansowanie można przeznaczyć.

 

 

 

Kredyt Obrotowy

 

Kredyt dla firm - zestawienie otwiera chyba jeden z najbardziej popularnych produktów wśród polskich przedsiębiorców. Kredyt obrotowy to jeden z najpopularniejszych kredytów krótkoterminowych i udzielany jest zazwyczaj na okres: 12, 24 lub 36 miesięcy. Kredytem obrotowym sfinansować możemy m.in.

 

 1. spłatę podobnego zobowiązania (refinansowanie kredytów krótkoterminowych)

 2. wynagrodzenia dla pracowników

 3. zakup towarów i surowców niezbędnych do prowadzenia działalności gospodarczej

 4. bezpośrednie koszty prowadzenia działalności np. opłata za wynajem lokalu, opłata za energię itp.

 

Kredyt obrotowy nie jest finansowaniem celowym jak np. konsolidacja czy kredyt inwestycyjny - nie ma konkretnego i jednorazowego celu finansowania, ale najczęściej udzielany jest na finansowanie wszelkich kosztów, które wynikają z prowadzenia działalności gospodarczej Twojej firmy. Kredyty obrotowe należą do grupy kredytów krótkoterminowych i udzielane są na 12, 24 lub 36 miesięcy z możliwością przedłużenia na kolejne lata.

 

 

Jak otrzymać tani kredyt obrotowy?

 

Banki weryfikując potencjalnego klienta, który stara się o kredyt obrotowy ocenia m.in. jego zdolność finansową, kondycję firmy, to w jakiej branży firma prowadzi działalność oraz jak długi jest staż działalności firmy. Powyższa analiza ma na celu zbadanie scoringu Klienta oraz ustalenie jaką kwotę finansowania oraz na jakim oprocentowaniu, potencjalny Klient może otrzymać finansowanie. Im lepszy scoring tym wyższa kwota finansowania oraz korzystniejsze oprocentowanie kredytu. Współpracując z osobami decyzyjnymi, mamy możliwość wysokiej negocjacji przedstawionej oferty finansowania, a dzięki temu proponujemy atrakcyjną marżę kredytu obrotowego od 0,8 p.p. 

 

 

 

 

Kredyt Inwestycyjny

 

Inwestycyjny kredyt dla firm to finansowanie celowe, które ma na celu pokryć koszty związane z planowaną inwestycją. Przystępując do kredytu inwestycyjnego, potencjalny Klient powinien przygotować poza dokumentami finansowymi m.in. biznesplan planowanego przedsięwzięcia, który zawierać będzie kosztorys wykonywanych prac.Przy kredycie inwestycyjnym jesteśmy zobligowani do wykazania wkładu własnego w wysokości - najczęściej 20% wartości planowanej inwestycji. Kredyt inwestycyjny możemy przeznaczyć na:

 

 1. budowę lub zakup nieruchomości komercyjnej

 2. zakup pojazdów i maszyn niezbędnych do wykonywanej działalności

 3. zakup papierów wartościowych lub innego przedsiębiorstwa

 4. refinansowanie podobnego kredytu

 

Jest wiele możliwości przeprowadzania inwestycji - są niemal niezliczone. Wszystko zależy od naszych predyspozycji i preferencji działalności. Inwestycyjny kredyt dla firm to finansowanie celowe, a w Bankach nie ma górnej granicy finansowania, albo jest bardzo wysoka.  Możliwości są niemal niezliczone. Bank tak samo jak w przypadku udzielania innych kredytów firmowych ocenia zdolność oraz kondycję finansową naszego przedsiębiorstwa oraz inwestycję - pod względem potencjalnego zwrotu poniesionych kosztów

 

Niewątpliwą zaletą kredytów inwestycyjnych jest ich długoterminowy charakter. Kredyt inwestycyjny możemy zaciągnąć nawet na 20 lat co spowoduje stosunkowo niskie obciążenie miesięcznego budżetu firmy. Wydłużając okres finansowania musimy jednak pamiętać o wyższych odsetkach - dla Banku finansowanie z wydłużonym okresem jest bardziej ryzykowne niż finansowanie kredytem inwestycyjnym np. na 10 lat. Okres finansowania przy kredycie inwestycyjnym jest elastyczny i to my jako przedsiębiorcy znający charakter naszej działalności, powinniśmy rozeznać się jaki okres jest najbardziej odpowiedni.

 

 

 

Złóż wniosek o kredyt firmowy z pomocą Eurofinance Group

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami przez czat online.

 

 

 

 

Kredyt Pomostowy

 

Kredyt pomostowy to instrument finansowy, który swoje zastosowanie odnalazł w sytuacji gdy wnioskujemy o dotację unijną do inwestycji, ale jeszcze jej nie otrzymaliśmy. Kredyt pomostowy pozwala rozpocząć inwestycję przedsiębiorcy i zachować płynność finansową. Dzięki kredytowi pomostowemu możemy sfinansować całość kwoty inwestycji lub jej większą część. Aby otrzymać kredyt pomostowy musimy wykazać wysoką zdolność finansową oraz inwestycja, którą planujemy musi efektywnie wspomóc działalność firmy czyli przynieść zysk w późniejszym okresie i powiększyć moce przerobowe przedsiębiorstwa. Podczas wnioskowania o kredyt pomostowy, przedsiębiorca musi przedłożyć szczegółowy biznesplan planowanej inwestycji.

 

 

 

Kredyt w rachunku bieżącym

 

Kredyt w rachunku bieżącym to finansowanie krótkoterminowe - tak jak w przypadku kredytu obrotowego wykorzystywany jest na finansowanie bieżącej działalności firmy. Swoją strukturą przypomina limit w rachunku dla klientów prywatnych. Wnioskując o kredyt w rachunku bieżącym otrzymujemy dodatkowe środki w tzw. limicie na firmowym koncie Bankowym. Struktura kredytu jest prosta - jeżeli posiadamy środki na swoim koncie firmowym (wtedy korzystamy z własnych środków), jeżeli natomiast wyczerpiemy swoje pieniądze firmowe, wtedy angażujemy środki z kredytu w rachunku bieżącym. Każdy przelew przychodzący, w pierwszej kolejności uzupełniać będzie wygenerowany debet z kredytu udostępnionego przez Bank wraz z doliczeniem odsetek. Odsetki naliczane są od wykorzystanej części limitu - przykładowo (otrzymaliśmy limit w wysokości 1 000 000.00 zł. wykorzystaliśmy 100 000.00 zł. - z tych 100 tysięcy złotych, naliczane są odsetki kredytu, które ustaliliśmy przy podpisaniu umowy kredytowej. Wysokość przyznanego limitu określana jest poprzez potrzeby przedsiębiorstwa oraz kondycji finansowej firmy. 

 

Kredyt w rachunku bieżącym to idealne rozwiązanie, które poprawia płynność finansową, buduje bezpieczeństwo prowadzenia działalności oraz pozwala wykorzystać okazje biznesowe, a te jak wiadomo rodzą się codziennie.

 

 

 

Kredyt technologiczny

 

Kredyt technologiczny to preferencyjne finansowanie dla firm z sektora MŚP. Kredyt technologiczny przeznaczony jest na wdrażanie lub modernizację nowych lub istniejących technologii. Na dzień dzisiejszy, kredyt technologiczny możemy uzyskać praktycznie w każdym Banku istniejącym na polskim rynki. Kredyt technologiczny to finansowanie inwestycyjne najczęściej o wydłużonym okresie spłaty i wywodzi się z grupy kredytów inwestycyjnych. W porównaniu do standardowych ofert finansowania, wyróżnia go nie tylko cel, ale również preferencyjne warunki. Przy kredycie technologicznym możemy uzyskać dopłaty do oprocentowania kredytu, których udziela Bank Gospodarstwa Krajowego. 

 

 

 

Kredyt konsolidacyjny

 

Kredyt konsolidacyjny to kolejny produkt, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem oraz oferowany jest zarówno firmom jak i osobom prywatnym. Nie mogło zabraknąć go w zestawieniu: Kredyt dla firm. Zasada działania kredytu konsolidacyjnego jest taka sama dla firm jak i dla Klientów prywatnych. Za pomocą kredytu konsolidacyjnego firma może spłacić swoje zobowiązania, jednym prostym kredytem konsolidacyjnym. Dzięki takiej operacji, przedsiębiorca może połączyć kilka mniejszych kredytów, co w rezultacie przełoży się na bezpieczeństwo oraz oszczędności. Przy kredycie konsolidacyjnym, możemy wynegocjować niższą marżę Banku oraz wydłużyć okres finansowania. W wielu przypadkach możemy znieść zabezpieczenie na nieruchomości, która stanowiła zabezpieczenie spłacanych kredytów firmowych.

 

Wśród kredytów konsolidacyjnych wyróżniamy: pożyczkę na dowolny cel dla mikro firm, pożyczkę korporacyjną dla średnich i dużych firm, czy standardowy kredyt konsolidacyjny dla Rolników i Agro Firm.

 

 

 

Kredyt hipoteczny dla firm

 

Kredyt hipoteczny dla firm to finansowanie zabezpieczone hipoteką ustanowioną na danej nieruchomości. To produkt, który przyznawany jest stosunkowo łatwo (Bank nie boi się takiej transakcji, ponieważ kwota udzielonego kredytu, zabezpieczona jest na nieruchomości Klienta). W przypadku braku spłaty Bank dużą część finansowania odzyska poprzez sprzedaż nieruchomości Klienta. Dzięki temu, że hipoteczny kredyt dla firm wiąże się ze stosunkowo niskim ryzykiem dla Banku, może być on udzielany na stosunkowo niskim oprocentowaniu. Kredyt hipoteczny dla firm można przeznaczyć na:

 

 1. zakup nieruchomości

 2. zakup lokalu usługowego

 3. zakup działki budowlanej

 

 

 

Kredyt skupowy

 

Kredyt skupowy to finansowanie, które należy do grupy kredytów krótkoterminowych i najczęściej udzielane jest dla Rolników i firm z branży rolno - spożywczej. Finansowanie skupowe najczęściej wykorzystywane jest do zakupu płodów rolnych, owoców, warzyw i innych surowców wykorzystywanych i niezbędnych przy produkcji rolnej, ale również na koszty związane z eksportem, importem czy częścią logistyczną przedsięwzięcia.  Kredyty skupowe najczęściej zabezpieczone są poprzez ustanowienie zastawu rejestrowego na stanach magazynowych/zapasach. Zabezpieczenie kredytu na skup ustalane jest indywidualnie i zależy m.in. od zdolności kredytowej przedsiębiorstwa, obecnej sytuacji firmy oraz kwoty finansowania o jaką wnioskuje Klient. Kredyty skupowe można rozłożyć na okres 12, 24 lub 36 miesięcy. Ceny surowców rolnych charakteryzują się wysoką zmiennością, szczególnie w ostatnim czasie (przełom 2020 i 2021 roku), dlatego korzystnym rozwiązaniem byłoby zaciągnięcie kredytu na okres 36 miesięcy. Dzięki takiej operacji, przedsiębiorca ma możliwość dogodnie operować ceną surowców w skupie. 

 

Kto może ubiegać się o kredyt skupowy?

 

O kredyt skupowy mogą starać się Rolnicy lub przedsiębiorstwa, które swoją działalność prowadzą w branży rolno - spożywczej. Kredyty skupowe najczęściej posiadają firmy, które skupiają się na skupie surowców i płodów rolnych, a także na przechowywaniu lub przetwarzaniu produktów rolnych. Banki oraz instytucje finansowe łączą kredyty skupowe z innymi instrumentami finansowymi takimi jak np. faktoring. Wiele zależy od preferencji oraz zakresu działalności firmy, która stara się o finansowanie skupowe. Często przy takim zestawieniu, Banki dywersyfikują ryzyko kredytowe, jak również potencjalny zysk z udzielenia finansowania. 

 

Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem skupowym lub innym finansowaniem wspomagającym działalność rolno - spożywczą wejdź na naszą stronę z kredytami dedykowanymi dla podmiotów specjalizujących się w branży rolno - spożywczej. 

 

 

Sprawdź Kredyty skupowe i finansowanie inwestycyjne dla firm

 

 

 

Podsumowanie artykułu

 

Kredyt dla firm to zagadnienie niezwykle rozbudowane i różnorodne.  Istnieje wiele kredytów dla firm, które odpowiadają konkretnym potrzebom przedsiębiorcy. Jedne kredyty dla firm stanowią wsparcie finansowe w bezpośredniej działalności, inne zaś skierowane są do potrzeb przedsiębiorców, którzy rozpoczynają lub są w trakcie przedsięwzięć inwestycyjnych. Kredyt dla firm to zagadnienie niewyczerpalne - Banki starają się spełniać oczekiwania Klientów, co daje im pole do długoterminowej i jakościowej współpracy.  Dzięki różnorodności, każdy przedsiębiorca powinien znaleźć kredyt odpowiadający jego potrzebom. W czasie poszukiwań odpowiedniego kredytu, warto porównać ofertę z wielu różnych Banków, tak aby wybrać najkorzystniejszy sposób na finansowanie swojego przedsiębiorstwa. Możemy skorzystać z porównywarek kredytów online - ale nie są one w pełni wiarygodne.

 

Przy wyborze odpowiedniego kredytu dla firm, warto skorzystać z profesjonalnej usługi ekspertów, którzy pomogą przy wyborze najkorzystniejszego finansowania dla Twojej firmy.

 

 

 

 

Kredyt dla firm - mikro firmy

Kredyt dla firm - małe firmy

Kredyt dla firm - średnie firmy

Kredyt dla firm - duże firmy

 

Kredyt dla Firm

06 lutego 2022

KONTAKT

BLOG

CZAT

KONTA BANKOWE

FINANSOWANIE

DOFINANSOWANIA

UBEZPIECZENIA

KREDYTY Z ARIMR

Strona główna

Blog

kredyt dla firm

Autor: Eurofinance Group

kredyt dla firm

firma

najnowsze wpisy

finansowanie

twojego Biznesu.

kredyt dla firm

SPRAWDŹ

KONTAKT

BLOG

CZAT

Finansowanie

Blog finansowy

25 kwietnia 2022
  Kredyt gotówkowy na 10 lat to finansowanie dla Klientów, którzy pożyczają wysoką kwotę kredytu. Wydłużony okres kredytowania, zmniejszy miesięczną ratę kredytu, a dzięki temu zaciągnięte zobowiązanie nie nadwyręży domowego budżetu. Poniżej omówimy jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę oraz odpowiemy, jaka jest maksymalna kwota kredytu gotówkowego na 10 lat. Kredyt gotówkowy to produkt finansowy, który cieszy się dużą popularnością wśród kredytobiorców. Środki z kredytu gotówkowego, przeznaczyć można na dowolny
22 marca 2022
Refinansowanie kredytu to spłata kredytów, które posiadamy i zastąpienie ich nowym kredytem w innym Banku. Refinansowanie kredytu to usługa, której głównym celem jest obniżenie kosztów posiadanych kredytów i przeniesienie ich do innego Banku. Usługa refinansowania jest popularna wśród Klientów firmowych czy klientów indywidualnych, natomiast jest stosunkowo nowym produktem w firmach parabankowych i pewnie dlatego jest jeszcze mało znana wśród pożyczkobiorców, którzy zaciągają tzw. chwilówki przez internet. Poprzez refinansowanie kredytu można
15 marca 2022
Kredyt firmowy – stopy procentowe Rok 2022 przyniósł znaczące zmiany względem gospodarki i rynku finansowego. Obserwujemy podwyższenie stóp procentowych oraz wysoki wskaźnik inflacji. Jest to pokłosie m.in. paniki covidowej, podczas której to, złamano łańcuchy dostaw, a przy tym zasilono gospodarkę gigantyczną ilością waluty. Powyższe działania mogą mieć długofalowy wpływ na sytuację gospodarczą, nie tylko w Polsce ale i na całym świecie. W rozsądnym zarządzaniu walutą, tak aby utrzymać siłę nabywczą

AKTUALNOŚCI

Eurofinance Group Polands Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Raszyńskiej 15/8, 02-028 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. Poznań - Nowe Miasto I Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000539990, posiadający NIP 781-19-05-193 oraz kapitał zakładowy w wysokości 250 000.00 zł w całości wpłacony.

Eurofinance Group

Zwrot prowizji

Reklamacje

Dział prawny

Raporty AGRO rolnicze

Blog AGRO

Regulamin serwisu

Polityka cookies serwisu

Strona Główna

Kredyty dla Rolników

Kredyty dla mikrofirm

Kredyty dla małych firm

Kredyty dla średnich firm

Kredyty dla dużych firm

Kredyty gotówkowe

Kontakt

Kredyt skupowy

Szybki kredyt skupowy

Kredyt skupowy progres

Kredyt skupowy agro expres

Limit na zakup bydła

Kredyt inwestycyjny agro

Kredyt inwestycyjny na OZE

Kredyt na maszyny rolnicze

Pożyczka na dowolny cel

Kredyt konsolidacyjny AGRO

Linia RR dla Rolnika

Linia Z dla Rolnika

Linia MRcsk dla Rolnika

Pożyczka leasingowa dla AGRO

Multileasing dla Rolnika

Kredyt obrotowy z Gwarancją FGR

Linia K01 dla Rolnika

Linia K02 dla Rolnika

O Nas

Informacje prawne

Infolinia dla Klientów

Aktualności

Kredyty rolnicze

Mapa strony

© 2021 Eurofinance Group Poland Sp. z o.o.

RODO

Nota prawna

Dla telefonów stacjonarnych:

Dla telefonów komórkowych:

Centrum obsługi Klienta.

Infolinia Eurofinance Group czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00.

Koszt połączenia według stawki operatora.

+22 428 37 70

+48 787 566 662

Szybki kredyt skupowy bez zabezpieczeń
Finansowanie skupowe na zboża i kukurydzę
Zakup zboża i kukurydzy kredytem skupowym

Placówki i oddziały

Napisz wiadomość

Kredyt na skup kukurydzy

Do góry

Kredyt skupowe dla branży rolnej
Kredyty skupowe i inwestycyjne

Znajdź nas na:

Kredyt na skup płodów rolnych
kredyty skupowe dla firm
finansowanie skupowe dla firm
finansowanie skupowe

Mikro Firmy

Małe Firmy

Średnie Firmy

Duże Firmy

AGRO Firmy