Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać kredyt gotówkowy?

Eurofinance Group Polands Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Raszyńskiej 15/8, 02-028 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. Poznań - Nowe Miasto I Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000539990, posiadający NIP 781-19-05-193 oraz kapitał zakładowy w wysokości 250 000.00 zł w całości wpłacony.

Eurofinance Group

Zwrot prowizji

Reklamacje

Dział prawny

Raporty AGRO rolnicze

Blog AGRO

Regulamin serwisu

Polityka cookies serwisu

Nowe firmy

Strona Główna

Kredyty dla Rolników

Kredyty dla mikrofirm

Kredyty dla małych firm

Kredyty dla średnich firm

Kredyty dla dużych firm

Kredyty gotówkowe

Kontakt

Kredyt skupowy

Szybki kredyt skupowy

Kredyt skupowy progres

Kredyt skupowy agro expres

Limit na zakup bydła

Kredyt inwestycyjny agro

Kredyt inwestycyjny na OZE

Kredyt na maszyny rolnicze

Pożyczka na dowolny cel

Kredyt konsolidacyjny AGRO

Linia RR dla Rolnika

Linia Z dla Rolnika

Linia MRcsk dla Rolnika

Pożyczka leasingowa dla AGRO

Multileasing dla Rolnika

Kredyt obrotowy z Gwarancją FGR

Linia K01 dla Rolnika

Linia K02 dla Rolnika

O Nas

Informacje prawne

Infolinia dla Klientów

Aktualności

Kredyty rolnicze

Mapa strony

© 2021 Eurofinance Group Poland Sp. z o.o.

Polityka prywatności

RODO

Nota prawna

Dla telefonów stacjonarnych:

Dla telefonów komórkowych:

Centrum obsługi Klienta.

Infolinia Eurofinance Group czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00.

Koszt połączenia według stawki operatora.

+22 428 37 70

+48 787 566 662

oddział banku
Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać kredyt gotówkowy?
Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać kredyt gotówkowy?

Placówki i oddziały

Napisz wiadomość

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać kredyt gotówkowy?
Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać kredyt gotówkowy?
25 kwietnia 2022
  Kredyt gotówkowy na 10 lat to finansowanie dla Klientów, którzy pożyczają wysoką kwotę kredytu. Wydłużony okres kredytowania, zmniejszy miesięczną ratę kredytu, a dzięki temu zaciągnięte zobowiązanie nie nadwyręży domowego budżetu. Poniżej omówimy jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę oraz odpowiemy, jaka jest maksymalna kwota kredytu gotówkowego na 10 lat. Kredyt gotówkowy to produkt finansowy, który cieszy się dużą popularnością wśród kredytobiorców. Środki z kredytu gotówkowego, przeznaczyć można na dowolny
22 marca 2022
Refinansowanie kredytu to spłata kredytów, które posiadamy i zastąpienie ich nowym kredytem w innym Banku. Refinansowanie kredytu to usługa, której głównym celem jest obniżenie kosztów posiadanych kredytów i przeniesienie ich do innego Banku. Usługa refinansowania jest popularna wśród Klientów firmowych czy klientów indywidualnych, natomiast jest stosunkowo nowym produktem w firmach parabankowych i pewnie dlatego jest jeszcze mało znana wśród pożyczkobiorców, którzy zaciągają tzw. chwilówki przez internet. Poprzez refinansowanie kredytu można
15 marca 2022
Kredyt firmowy – stopy procentowe Rok 2022 przyniósł znaczące zmiany względem gospodarki i rynku finansowego. Obserwujemy podwyższenie stóp procentowych oraz wysoki wskaźnik inflacji. Jest to pokłosie m.in. paniki covidowej, podczas której to, złamano łańcuchy dostaw, a przy tym zasilono gospodarkę gigantyczną ilością waluty. Powyższe działania mogą mieć długofalowy wpływ na sytuację gospodarczą, nie tylko w Polsce ale i na całym świecie. W rozsądnym zarządzaniu walutą, tak aby utrzymać siłę nabywczą

AKTUALNOŚCI

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać kredyt gotówkowy?

Infolinia: +48 787 566 662

ubezpieczenia rolnicze

Klient Indywidualny

Mikro Firmy

Małe Firmy

Średnie Firmy

Duże Firmy

AGRO Firmy

Kredyty dla Rolników

 

 

 

Potrzebujesz dodatkowych środków i myślisz o pożyczce z Banku? Zastanawiasz się jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać kredyt gotówkowy? Czy Twoje zarobki są wystarczające żeby wziąć pożyczkę? W jaki sposób Bank liczy zdolność kredytową? Czy moja punktacja w BIK (Biuro Informacji Kredytowej) jest odpowiednia? W poniższym artykule postaramy się wyjaśnić, jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać kredyt gotówkowy. Zapraszamy do lektury.

 

 

 

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać kredyt gotówkowy?

 

Pierwszym, a zarazem jednym z ważniejszych warunków jakie trzeba spełnić, aby otrzymać kredyt gotówkowy, jest pozytywna historia kredytowa, przyszłego kredytobiorcy. Oznacza to, że jeżeli posiadasz zobowiązania kredytowe, to powinny być spłacane terminowo. Mogą występować niewielkie opóźnienia w spłacie kredytu, jednak nie powinny wynosić dłużej niż do 30 dni. Opóźnienia powyżej 30 dni, są rejestrowane jak poważniejsze i mają duży wpływ na nasza końcową punktację w BIK. Raport BIK (Biuro Informacji Kredytowej) możesz sprawdzić za pośrednictwem strony internetowej: https://bik.pl. Jeżeli posiadasz kredyty m.in. kredyt gotówkowy czy kredyt hipoteczny, to posiadasz historię kredytową. Jeżeli swoje zobowiązania spłacasz terminowo i nie posiadasz zbyt wielu zapytań kredytowych (każde zapytanie, ma wpływ na końcową punktację w BIK), to Twoje szanse na uzyskanie kredytu gotówkowego rosną. Jeżeli spłacasz kredyty terminowo, ale masz wiele zapytań kredytowych i Twoja punktacja jest niska, to warto złożyć reklamację na zapytania kredytowe w Banku, w którym składałeś zapytanie o kredyt. W takim przypadku Bank powinien wykreślić zapytanie kredytowe, a Twoja punktacja BIK w ciągu miesiąca powinna się poprawić. Czasami zdarza się, że punktacja BIK jest niska, pomimo terminowej spłaty posiadanych zobowiązań. W wielu przypadkach dzieje się tak, ponieważ posiadamy zobowiązanie, które zostało już zamknięte, ale spłaty były nieterminowe. W takim przypadku powinniśmy wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych i prosić o wykreślenie kredytu z Biura Informacji Kredytowej. Bank ma prawo nie wyrazić zgody, ze względu na możliwość przetwarzania danych do 5 lat po spłacie kredytu, ale zazwyczaj wykreśla takie zobowiązanie. Po wykreśleniu słabo obsługiwanego zobowiązania, nasza punktacja BIK powinna wzrosnąć.

 

 

Punktacja w BIK (scoring) - pozwala określić, jakie ryzyko poniesie Bank, udzielając nam nowego kredytu. Im wyższa punktacja tym większe szanse, na uzyskanie kredytu gotówkowego.

 

 

Doskonała ocena BIK:

 

 

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać kredyt gotówkowy?

 

Powyższy obraz przedstawia dokonałą ocenę punktową BIK (scoring). Kredytobiorca, który posiada punktację na poziomie 87/100 i skład wniosek o nowy kredyt gotówkowy, może otrzymać wyższą kwotę kredytu oraz atrakcyjny okres finansowania. Ponad to, posiadając pozytywną historię kredytową, bank kredytujący, może wymagać mniej formalności niż w przypadku niższej punktacji BIK. 

 

 

 

 

Niska ocena BIK:

 

 

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać kredyt gotówkowy?

 

Powyższy obraz przedstawia niską ocenę punktową BIK (scoring). Kredytobiorca, który posiada punktację na poziomie 53/100 i składa wniosek o kredyt gotówkowy, musi liczyć się z decyzją odmowną. Niestety przy niskiej punktacji BIK istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że nie otrzyma finansowania, o które się stara. Jeżeli Bank, nie wyda decyzji odmownej i przedstawi ofertę finansowania, to przy takiej punktacji oferta cenowa kredytu będzie bardzo wysoka. W takiej sytuacji odradzalibyśmy zaciągania nowego zobowiązania. Warto zastanowić się dlaczego posiadamy słabą ocenę w BIK oraz dokładnie przeanalizować naszą sytuację. Warto zasięgnąć porady u doradcy kredytowego - być może istnieje możliwość poprawy punktacji w BIK poprzez m.in. wykreślenie zapytań kredytowych.

 

 

 

 

Co trzeba zrobić, aby otrzymać kredyt gotówkowy?

 

Kredyt gotówkowy to pożyczka na dowolny cel, której udziela Bank kredytujący. W pierwszej kolejności, powinniśmy sprawdzić ofertę poszczególnych banków i wybrać ten, którego oferta najbardziej pasuje naszym predyspozycjom. Chodzi tutaj przede wszystkim o wstępne oprocentowanie kredytu, kwotę finansowania jakiej bank może udzielić oraz okres spłaty kredytu gotówkowego. W tym celu możemy skorzystać z porównywarek internetowych, jednak trzeba pamiętać, że takie rozwiązanie jest nieprecyzyjne. Jeżeli wybierzemy podstawowy bank, którego oferta spełnia nasze oczekiwania, warto ułożyć alternatywny plan działania, co oznacza złożenie zapytania kredytowego, jeszcze w dwóch innych bankach. Być może pierwszy bank, który wybraliśmy nie udzieli nam finansowania, a w takim przypadku pozostają nam dwa inne banki.

 

Aby zaciągnąć kredyt gotówkowy, należy spełnić kilka prostych, podstawowych wymagań. Przyszły kredytobiorca, musi być osobą pełnoletnią, musi posiadać aktualny dowód osobisty, telefon komórkowy oraz stałe źródło dochodów. Poza podstawowymi wymogami banku, powinniśmy posiadać pozytywną historię kredytową.

 

 

 

Jakie dokumenty do kredytu gotówkowego?

 

 

Kredyt gotówkowy na oświadczenie można pożyczyć na niewielką kwotę - banki takiego kredytu udzielają zazwyczaj do maksymalnej kwoty 30 tys. zł. W przypadku gdy ubiegamy się o kredyt gotówkowy, na kwotę wyższą niż 30 tys. zł. wtedy wymagane będzie udokumentowanie miesięcznych zarobków, poprzez przedłożenie zaświadczenia o zarobkach. Wymiennie - bank zamiast zaświadczenia może poprosić o wyciągi z konta za ostatnie trzy miesiące lub rozliczenie PIT od pracodawcy.

W przypadku gdy nie jesteśmy nigdzie zatrudnieni i uzyskujemy dochody np. z emerytury, a potrzebujemy dodatkowych środków np. na remont domu lub mieszkania i chcemy zaciągnąć kredyt gotówkowy, wtedy możemy starać się o tzw. kredyt gotówkowy dla seniora. Emeryci i renciści, którzy ubiegają się o kredyt gotówkowy, powinni przedstawić zaświadczenie ZUS o wysokości emerytury. Aby uzyskać taki dokument należy: złożyć wniosek o wydanie zaświadczenia - Wniosek można pobrać ze strony www.zus.pl lub poprzez zalgowanie się do Platformy Usług Elektronicznych ZUS (PUE), by złożyć wniosek elektronicznie.

 

 

 

Jaką kwotę otrzymam wnioskując o kredyt gotówkowy?

 

To czy bank przyzna nam kredyt, o który wnioskowaliśmy zależy od wielu czynników m.in. od tego czy nasza zdolność kredytowa, pozwala nam na zaciągnięcie zobowiązania oraz od tego czy nasza dotychczasowa historia kredytowa jest pozytywna. Podczas złożenia wniosku, bank zapyta nie tylko o wysokość naszych zarobków, ale również o wydatki stałe, liczbę osób w gospodarstwie domowym oraz liczbę osób na utrzymaniu. Nasze możliwości finansowe, mogą obniżyć również opłaty kredytowe, które posiadamy oraz liczba dzieci. Wpływ na ocenę banku, mogą mieć też nasze wydatki konsumpcyjne oraz tendencja do zadłużania się. Oprócz kwoty kredytu jaką chcemy zaciągnąć, istotnym czynnikiem jest okres spłaty o jaki wnioskujemy - im dłuższy okres spłaty, tym większe ryzyko ponosi bank kredytujący. Kredyt gotówkowy, można rozłożyć na okres 10 lat (120 miesięcy).

 

 

 

Jak otrzymać kredyt gotówkowy?

 

Pierwszym krokiem jest wybranie odpowiedniego Banku, do którego chcemy złożyć wniosek o kredyt gotówkowy. Drugim etapem starania się o kredyt gotówkowy, jest przeanalizowanie naszej zdolności kredytowej, oraz dotychczasowej historii spłacania kredytów, które posiadamy. Następnym etapem, jest złożenie wniosku wraz z przygotowaniem wymaganych dokumentów. Bank wymagać może abyśmy przedłożyli aktualne zaświadczenie o zarobkach (nie starsze niż 30 dni). Zaświadczenie o zarobkach pobrać możemy ze strony banku (niektóre firmy, posiadają własny wzór zaświadczenia, który może być akceptowany przez bank). Wniosek kredytowy możemy złożyć online lub w wybranym oddziale Banku.

 

Innym sposobem jest skorzystanie z profesjonalnego biura pośrednictwa finansowego i zlecenie uzyskanie kredytu gotówkowego. Profesjonalne biuro kredytowe, które posiada licencję pośrednika finansowego, weryfikowane jest przez KNF (Komisja Nadzoru Finansowego). Firma Eurofinance Group posiada licencję KNF - to oznacza, że współpracujemy ze wszystkimi Bankami na zasadach podpisanej umowy. Dzięki bezpośredniej współpracy z bankami, posiadamy dedykowaną platformę kredytową, dzięki której prześwietlimy ofertę z każdego Banku, wyliczymy Twoją zdolność kredytową oraz przeprowadzimy Ciebie przez proces kredytowy. Dzięki temu wybierzesz najtańszy kredyt gotówkowy, a Twój proces kredytowy nie będzie angażujący. 

 

Sprawdź nasze kredyty:

 

EFCEGroup - kredyt gotówkowy i kredyt hipoteczny

 

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać kredyt gotówkowy?

14 lutego 2022

KONTAKT

BLOG

CZAT

KONTA BANKOWE

FINANSOWANIE

DOFINANSOWANIA

UBEZPIECZENIA

KREDYTY Z ARIMR

Strona główna

Blog

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać kredyt gotówkowy?

Autor: Eurofinance Group

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać kredyt gotówkowy?

Finanse

najnowsze wpisy

finansowanie

twojego Biznesu.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać kredyt gotówkowy?

SPRAWDŹ

KONTAKT

BLOG

CZAT

Finansowanie

Blog finansowy

25 kwietnia 2022
  Kredyt gotówkowy na 10 lat to finansowanie dla Klientów, którzy pożyczają wysoką kwotę kredytu. Wydłużony okres kredytowania, zmniejszy miesięczną ratę kredytu, a dzięki temu zaciągnięte zobowiązanie nie nadwyręży domowego budżetu. Poniżej omówimy jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę oraz odpowiemy, jaka jest maksymalna kwota kredytu gotówkowego na 10 lat. Kredyt gotówkowy to produkt finansowy, który cieszy się dużą popularnością wśród kredytobiorców. Środki z kredytu gotówkowego, przeznaczyć można na dowolny
22 marca 2022
Refinansowanie kredytu to spłata kredytów, które posiadamy i zastąpienie ich nowym kredytem w innym Banku. Refinansowanie kredytu to usługa, której głównym celem jest obniżenie kosztów posiadanych kredytów i przeniesienie ich do innego Banku. Usługa refinansowania jest popularna wśród Klientów firmowych czy klientów indywidualnych, natomiast jest stosunkowo nowym produktem w firmach parabankowych i pewnie dlatego jest jeszcze mało znana wśród pożyczkobiorców, którzy zaciągają tzw. chwilówki przez internet. Poprzez refinansowanie kredytu można
15 marca 2022
Kredyt firmowy – stopy procentowe Rok 2022 przyniósł znaczące zmiany względem gospodarki i rynku finansowego. Obserwujemy podwyższenie stóp procentowych oraz wysoki wskaźnik inflacji. Jest to pokłosie m.in. paniki covidowej, podczas której to, złamano łańcuchy dostaw, a przy tym zasilono gospodarkę gigantyczną ilością waluty. Powyższe działania mogą mieć długofalowy wpływ na sytuację gospodarczą, nie tylko w Polsce ale i na całym świecie. W rozsądnym zarządzaniu walutą, tak aby utrzymać siłę nabywczą

AKTUALNOŚCI

Eurofinance Group Polands Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Raszyńskiej 15/8, 02-028 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. Poznań - Nowe Miasto I Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000539990, posiadający NIP 781-19-05-193 oraz kapitał zakładowy w wysokości 250 000.00 zł w całości wpłacony.

Eurofinance Group

Zwrot prowizji

Reklamacje

Dział prawny

Raporty AGRO rolnicze

Blog AGRO

Regulamin serwisu

Polityka cookies serwisu

Strona Główna

Kredyty dla Rolników

Kredyty dla mikrofirm

Kredyty dla małych firm

Kredyty dla średnich firm

Kredyty dla dużych firm

Kredyty gotówkowe

Kontakt

Kredyt skupowy

Szybki kredyt skupowy

Kredyt skupowy progres

Kredyt skupowy agro expres

Limit na zakup bydła

Kredyt inwestycyjny agro

Kredyt inwestycyjny na OZE

Kredyt na maszyny rolnicze

Pożyczka na dowolny cel

Kredyt konsolidacyjny AGRO

Linia RR dla Rolnika

Linia Z dla Rolnika

Linia MRcsk dla Rolnika

Pożyczka leasingowa dla AGRO

Multileasing dla Rolnika

Kredyt obrotowy z Gwarancją FGR

Linia K01 dla Rolnika

Linia K02 dla Rolnika

O Nas

Informacje prawne

Infolinia dla Klientów

Aktualności

Kredyty rolnicze

Mapa strony

© 2021 Eurofinance Group Poland Sp. z o.o.

RODO

Nota prawna

Dla telefonów stacjonarnych:

Dla telefonów komórkowych:

Centrum obsługi Klienta.

Infolinia Eurofinance Group czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00.

Koszt połączenia według stawki operatora.

+22 428 37 70

+48 787 566 662

Szybki kredyt skupowy bez zabezpieczeń
Finansowanie skupowe na zboża i kukurydzę
Zakup zboża i kukurydzy kredytem skupowym

Placówki i oddziały

Napisz wiadomość

Kredyt na skup kukurydzy

Do góry

Kredyt skupowe dla branży rolnej
Kredyty skupowe i inwestycyjne

Znajdź nas na:

Kredyt na skup płodów rolnych
kredyty skupowe dla firm
finansowanie skupowe dla firm
finansowanie skupowe

Mikro Firmy

Małe Firmy

Średnie Firmy

Duże Firmy

AGRO Firmy