Infolinia: +48 733 938 741

ubezpieczenia rolnicze

Klient Indywidualny

Mikro Firmy

Małe Firmy

Średnie Firmy

Duże Firmy

AGRO Firmy

Kredyty dla Rolników

KONTAKT

BLOG

CZAT

KONTA BANKOWE

FINANSOWANIE

DOFINANSOWANIA

UBEZPIECZENIA

KREDYTY Z ARIMR

usługi

agro show 2021

eurofinance - agro show

targi rolnicze - pigmiur 2021.

SPRAWDŹ

SPRAWDŹ

Kredyty Skupowe

Kredyt skupowy dla firm i Rolników na finansowanie bieżącej działalności.

agro show 2021

wysoka kwota zabezpieczeń

agro show bednary 21

atrakcyjne oprocentowanie kredytu

Bednary agro show

uproszczony proces kredytowy

Targi rolnicze agro show

kredyt obrotowy dla agro firm

SPRAWDŹ

Kredyty Inwestycyjne

Kredyt inwestycyjny na pokrycie kosztów związanych z rozbudową firmy.

Targi Bednary 2021 rok

wysoka kwota kredytu inwestycyjnego

Eurofinance agro show Bednary

niskie oprocentowanie kredytu

Agro show pigmiur

szybka decyzja kredytowa

Wystawa Agro Show Bednary

kredyt inwestycyjny dla rolników

eurofinance na agro show

eurofinance group na agro show

AGRO SHOW w Bednarach k. Poznania to XXII Międzynarodowa Wystawa Rolnicza - niesamowita impreza poświęcona tematyce rolniczej, na której nie mogło zabraknąć Eurofinance Group firmy pośrednictwa finansowego, która jest ciekawą alternatywą dla Rolników oraz często pomijanej i niedocenianej branży Agro. Dla Klientów, którzy odwiedzili nasze stoisko, świadczyliśmy kompleksowe usługi - począwszy od darmowych porad prawnych, których udzielał Radca Prawny z długoletnim doświadczeniem w branży rolniczej, poprzez optymalne finansowanie biznesu Agro. Nie mogło zabraknąć, również Dyrektora sprzedaży kredytów hipotecznych z naszej firmy, który udzielał wyczerpujących informacji odnośnie zagadnień związanych z ofertą produktów kredytowych dla Klientów indywidualnych.   

 

Eurofinance Group w swojej ofercie posiada produkty kredytowe dedykowane dla branży rolnej oraz rozwiązania leasingowe i faktoringowe. Dzięki współpracy z naszą firmą zyskasz czas, profesjonalne wsparcie na każdym etapie wniosku oraz dedykowane rozwiązania finansowe na najniższym oprocentowaniu co w rezultacie przełoży się na oszczędności z tytułu bieżącej obsługi zobowiązań kredytowych.  

 

Stoisko wystawiennicze Eurofinance Group podczas 22. edycji AGRO SHOW znajdowało się w sektorze B pod nr 40. Można je odwiedzać codziennie od 9.00 do 17.00. AGRO SHOW jest jedną z największych i najważniejszych plenerowych wystaw rolniczych w Europie. Doroczna impreza jest okazją do zapoznania się z najnowocześniejszą techniką rolniczą, a także do spotkań i wymiany poglądów, m.in. podczas debat organizowanych w ramach wystawy. W ubiegłorocznej edycji wzięło udział 120 wystawców, a ich stoiska odwiedziło blisko 140 tys. rolników.

 

 

- Mieliśmy zaszczyt uczestniczyć wraz z Państwem na tegorocznej wystawie targów rolniczych Agro Show, której organizatorem jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Poza Bankami oraz znanymi instytucjami finansowymi byliśmy jedynym pośrednikiem finansowym na tegorocznej wystawie Agro Show. To ma dla nas na prawdę duże znaczenie. Konsekwentnie realizujemy cele rozwojowe firmy Eurofinance Group, a dzięki temu nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem za co bardzo dziękuję. Dziękuję, również naszym pracownikom - to największa wartość firmy. Cieszymy się, że mogliśmy być tam razem z Wami.

 

 

 

Prezes Zarządu Eurofinance Group Mateusz Chodubski

Eurofinance Group Polands Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Raszyńskiej 15/8, 02-028 Warszawa, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m. Poznań - Nowe Miasto I Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000539990, posiadający NIP 781-19-05-193 oraz kapitał zakładowy w wysokości 250 000.00 zł w całości wpłacony.

Eurofinance Group

Zwrot prowizji

Reklamacje

Dział prawny

Raporty AGRO rolnicze

Blog AGRO

Regulamin serwisu

Polityka cookies serwisu

Strona Główna

Kredyty dla Rolników

Kredyty dla mikrofirm

Kredyty dla małych firm

Kredyty dla średnich firm

Kredyty dla dużych firm

Kredyty gotówkowe

Kontakt

Kredyt skupowy

Szybki kredyt skupowy

Kredyt skupowy progres

Kredyt skupowy agro expres

Limit na zakup bydła

Kredyt inwestycyjny agro

Kredyt inwestycyjny na OZE

Kredyt na maszyny rolnicze

Pożyczka na dowolny cel

Kredyt konsolidacyjny AGRO

Linia RR dla Rolnika